Przystanek osobowy
Linia nr Kraków Główny - Kocmyrzów
Poprzednie nazwy: Wieczysta
Jedna z nielicznych pozostałości po "Kocmyrzówce" w tym rejonie, znak W6a znajdujący się pomiędzy Al. Jana Pawła II a Technikum Komunikacyjnym.
2020-03-13 Jedna z nielicznych pozostałości po "Kocmyrzówce" w tym rejonie, znak W6a znajdujący się pomiędzy Al. Jana Pawła II a Technikum Komunikacyjnym.
Ślad pozostały po bocznicy prowadzącej od stacji Kraków Olsza do młyna na Wieczystej.
2017-05-03 Ślad pozostały po bocznicy prowadzącej od stacji Kraków Olsza do młyna na Wieczystej.
Skrzyżowanie ulicy Meissnera z ulicą Mogilską i Aleją Jana Pawła II (dawniej ulicy Południowej z ulicą Mogilską i ulicą Wojewódzką). Przystanek Kraków Wieczysta znajdował się z lewej strony. W miejscu obecnego skrzyżowania dróg, był kiedyś przejazd z zaporami i budką dróżnika.
2008-05-10 Skrzyżowanie ulicy Meissnera z ulicą Mogilską i Aleją Jana Pawła II (dawniej ulicy Południowej z ulicą Mogilską i ulicą Wojewódzką). Przystanek Kraków Wieczysta znajdował się z lewej strony. W miejscu obecnego skrzyżowania dróg, był kiedyś przejazd z zaporami i budką dróżnika.
W tym miejscu gdzie teraz jest aleja Jana Pawła II, a konkretnie odcinek w kierunku ronda Mogilskiego, znajdował się przystanek Kraków Wieczysta. Widok w kierunku stacji Kraków Dąbie.
2008-05-10 W tym miejscu gdzie teraz jest aleja Jana Pawła II, a konkretnie odcinek w kierunku ronda Mogilskiego, znajdował się przystanek Kraków Wieczysta. Widok w kierunku stacji Kraków Dąbie.
Skrzyżowanie ulicy Mariana Markowskiego z Aleją Jana Pawła II. Widoczne cegły - fragment fortu Pszorna, który w tym miesjcu do lat 50-tych XX wieku był omijany szerokim łukiem przez linię kolejową. Tor został wyprostowany i przebiegał w miejscu w którym jest teraz jezdnia w kierunku Krakowa.
2007-05-05 Skrzyżowanie ulicy Mariana Markowskiego z Aleją Jana Pawła II. Widoczne cegły - fragment fortu Pszorna, który w tym miesjcu do lat 50-tych XX wieku był omijany szerokim łukiem przez linię kolejową. Tor został wyprostowany i przebiegał w miejscu w którym jest teraz jezdnia w kierunku Krakowa.
Jedna z nielicznych pozostałości po "Kocmyrzówce" w tym rejonie, znak W6a znajdujący się pomiędzy Al. Jana Pawła II a Technikum Komunikacyjnym.
2007-05-05 Jedna z nielicznych pozostałości po "Kocmyrzówce" w tym rejonie, znak W6a znajdujący się pomiędzy Al. Jana Pawła II a Technikum Komunikacyjnym.
Skrzyżowanie ulicy Meissnera z ulicą Mogilską i Aleją Jana Pawła II (dawniej ulicy Południowej z ulicą Mogilską i ulicą Wojewódzką). Przystanek Kraków Wieczysta znajdował się z prawej strony tego skrzyżowania.
2007-03-10 Skrzyżowanie ulicy Meissnera z ulicą Mogilską i aleją Jana Pawła II (dawniej ulicy Południowej z ulicą Mogilską i ulicą Wojewódzką). Przystanek Kraków Wieczysta znajdował się z prawej strony tego skrzyżowania.